Vizyon - Misyon

Misyonumuz

Akka İnşaat, tüm faaliyetlerinde; müşterilerinin, çalışanlarının, ortaklarının memnuniyetini ve şirket değerlerini en ön planda tutar.

Akka İnşaat her başladığı projeyi bitirme azmi gösteren, açık, saydam, bilgi işleyerek karar veren, yenilikçi, estetik tutum sergileyen bir şirkettir. Ülkemizin tarihine, geleneklerine, örf ve âdetlerine, kanunlarına ve doğaya saygılıdır, duyarlıdır.

Akka İnşaat, rekabetçi olmak, risklerini daha iyi yönetebilmek, ürün ve hizmetlerini söz verilen kalitede, zamanında ve öngörülen bütçe içerisinde sunmak üzere; insan kaynaklarına, bilgi ve teknolojiye, yeni yönetim sistemlerine sürekli yatırım yapar, gelişimini bu yönteme dayandırır.Vizyonumuz

Akka İnşaat yaptığı her işte güvenilirdir, sözünü tutar, işini iyi yapar ve itibarını sürekli yükseltir.

Akka İnşaat ilkesel ve kurumsal değerlere uygun bir yapıda faaliyetlerini sürdürme sorumluluğunda olduğunun bilincindedir.

Akka İnşaat ülke çapında saygınlığı olan bir şirket olma hedefine uygun olarak çalıştığının farkındadır ve bu hedeflerine ulaşır.

Akka İnşaat şirketleri, sahip oldukları işleri net artı değer getirecek ve fark yaratacak şekilde faaliyetlerini gerçekleştirir.Şerefiye İrfan Baştuğ Cad. Akka İş Merkezi Kat:5 No:16 VAN
  • 0432 210 1 600
  • 0432 210 1 800
  • 0536
  • +90 0432 214 99 61